BUTİK MAĞAZALARA ÖZEL TASARIM YENİ UYGULAMAMIZ YAYINLANDI!

Yayın Hizmeti

App Center play store, app store ve app gallery uygulama mağazaları için yayınlama hizmeti vermektedir. Uygulamanızın mağaza görselleri ve mağaza makalelerini hazırlanır mağazaların politika uygunluk koşullarını yerine getirilir ve yayına sunulur. App Center play store için yayınlarını kendi mağazasında yapar ve bu işlem için müşterilerinden ek bir ücret talep etmez. App Center mağazasında yayınlanan uygulama için müşteriye uygulama yönetim yetkisi vermektedir. Bu sayede uygulamanıza yapılan yorumlara cevap verebilir ve uygulamanızla ilgili tüm analizleri inceleyebilirsiniz.

Play Store Yayın Hizmeti

App Center Google Play Store uygulama mağazasında yayınlama işleminizi güvenli biçimde yapmaktadır. Mobil uygulamanızı tamamladınız ancak yayınlama hakkında bilgi sahibi değilsiniz veya iş yoğunluğunuzdan dolayı mobil uygulamanızı yayınlayamıyorsanız App Center size bu konuda profesyonel hizmet vermektedir.
App Center mobil uygulamanızı yayınlamak için sizden mağaza şifrelerinizi istemez. App Center’ın size iletmiş olduğu e-postaya Play Store Console de uygulama yayınlama yetkisi vermeniz yeterlidir. Mobil uygulamanız 24 saat içinde App Center tarafından yayına sunulur ve Google tarafından incelenmek üzere Play Store console yüklemesi yapılır. Google bir veya yedi işgünü içinde incelemesini tamamlar ve yayına alır.
Play Store maliyeti: Tek seferlik 25$

App Gallery Yayın Hizmeti

App Center App Gallery mağazasında yayınlama işleminizi güvenli biçimde yapmaktadır. Mobil uygulamanızı tamamladınız ancak yayınlama hakkında bilgi sahibi değilsiniz veya iş yoğunluğunuzdan dolayı mobil uygulamanızı yayınlayamıyorsanız App Center size bu konuda profesyonel hizmet vermektedir.
App Center mobil uygulamanızı yayınlamak için sizden mağaza şifrelerinizi istemez. App Center’ın size iletmiş olduğu e-postaya App Gallery developer hesabınızdan uygulama yayınlama yetkisi vermeniz yeterlidir. Mobil uygulamanız 24 saat içinde App Center tarafından yayına sunulur ve Huawei tarafından incelenmek üzere App Gallery developer hesabınıza yüklemesi yapılır. Huawei bir veya üç işgünü içinde incelemesini tamamlar ve yayına alır.
App Gallery maliyeti: Şimdilik ücretsizdir.

App Store Yayın Hizmeti

App Center App Store connect’e yayınlama işleminizi güvenli biçimde yapmaktadır. Mobil uygulamanızı tamamladınız ancak yayınlama hakkında bilgi sahibi değilsiniz veya iş yoğunluğunuzdan dolayı mobil uygulamanızı yayınlayamıyorsanız App Center size bu konuda profesyonel hizmet vermektedir.
App Center mobil uygulamanızı yayınlamak için sizden mağaza şifrelerinizi istemez. App Center’ın size iletmiş olduğu e-postaya App Store connect de uygulama yayınlama yetkisi vermeniz yeterlidir. Mobil uygulamanız 24 saat içinde App Center tarafından yayına sunulur ve Apple tarafından incelenmek üzere App Store Connect yüklemesi yapılır. Apple bir veya yirmi bir işgünü içinde incelemesini tamamlar ve yayına alır.
App Store maliyeti: yıllık 99$