BUTİK MAĞAZALARA ÖZEL TASARIM YENİ UYGULAMAMIZ YAYINLANDI!

Web to App

Her türlü web sitenizi profesyonel Adroid ve IOS mobil uygulamalara dönüştürüyoruz. Web sitenizi mobil uygulamaya dönüştürmek size sayısız avantajlar kazandıracaktır. En önemli avantajı ise müşterileriniz mobil uygulamanızı telefonlarına indirecekleri için müşterilerinizle 7/24 etkileşimde olacak ve satışlarınız ciddi anlamda artacaktır.

7/27 Kesintisiz hizmet

Hayalinizde mobil uygulama iş fikriniz var ve bu fikrinizi hayata geçirecek yazılım ekibiniz yok mu? App Center hayalinizdeki projeleri gerçekleştirmek ve daha fazlasını yapmak için uzman kadrosu ile 7/24 hizmet vermektedir.

Web siteyi mobil uygulamaya dönüştürme

App Center, E-Ticaret web sitelerinizi, pazaryeri web sitelerinizi, kişisel web sitelerinizi ve her türlü web sitenizi android, ios ve huawi mobil uygulamalarına dönüştürmektedir.
Apple ve Google’nin güncel politikaları web sitenizi mobil uygulamaya dönüştürseniz dahi uygulama içi aktif etkileşim olmadığından uygulamalarınızın yayın onayı vermemektedir.
App Center’ın geliştirmiş olduğu altyapı sayesinde Apple, Google ve Huawi store mağazalarında tüm uygulamalarınız sorunsuz yayınlanmaktadır. App Center mobil uygulama alanında 25 yıllık tecrübesi ile müşterilerine sorunuz dönüşüm ve yayın hizmeti sağlamaktadır.
Web sitenizi mobil uygulamaya dönüştürdükten sonra size bir yönetim paneli verilir. Yönetim paneli üzerinden uygulamanızla ilgili bütün işlemleri yapabilirsiniz.

Mobil uygulama yönetim panelinizde aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz

Web sitenizi mobil uygulamaya ister kendiniz dönüştürün isterseniz App Center sizin adınız bütün işlemleri yapsın ve size sorunsuz uygulamalarınızı tesli etsin.