BUTİK MAĞAZALARA ÖZEL TASARIM YENİ UYGULAMAMIZ YAYINLANDI!

Kendin Yap

Mobil Uygulamanızı Kendiniz Yapın

App Center alt kuruluşu olan Mepi App ile yazılım dili (KOD) bilmenize gerek olmadan mobil uygulamalarınızı kendiniz 30 dakika gibi kısa bir sürede yapabilirsiniz.

Kendi mobil uygulamanızı yapmak için hemen alttaki başla butonuna tıkayarak uygulama editörüne geçiş yapın.

Uygulama editörüne geçiş yaptıktan sonra şimdi başla butonuna tıklayın ve kayıt işlemini tamamlayın.

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra mobil uygulama tasarım editörüne giriş yapın ve ve artık kendi mobil uygulamalarınızı kodlamaya ihtiyaç duymadan yapın.

Mobil uygulama tasarımı ve içerik girme işlemini tamamladıktan sonra yayın butonuna tıklayarak mobil uygulamanızı ıos ve android yayın dosyalarını indirin.
Yayın dosyalarını indirdikten sonra app store ve play store hesabınızı oluşurun. Hesaplarınızı oluşturduktan sonra mobil uygulamanızı store mağazalara yayınlanmak üzere sunumunu yapın.

Web Sitenizi Kendiniz Yapın

App Center alt kuruluşu olan Mepi Web ile yazılım dili (KOD) bilmenize gerek olmadan web sitelerinizi kendiniz 30 dakika gibi kısa bir sürede yapabilirsiniz.
Kendi web sitelerinizi yapmak için hemen alttaki başla butonuna tıkayarak web uygulama editörüne geçiş yapın.
Web uygulama editörüne geçiş yaptıktan sonra Giriş butonuna tıklayın ve kayıt işlemini tamamlayın.
Kayıt işlemini tamamladıktan sonra web site tasarım editörüne giriş yapın ve ve artık kendi web sitelerinizi kodlamaya ihtiyaç duymadan yapın.
web site tasarımı ve içerik girme işlemini tamamladıktan sonra yayın butonuna tıklayarak web sitenizi kendi alan adınız altında yayınlayın.
Alan adınız (domain) henüz almadıysanız hiç sorun değil MepiWeb üzerinden istediğiniz uzantıda alan adını kaydınızı yapabilirsiniz.

Daha önceden alan adınız varsa alan adı kayıt kısmından manuel olarak alan adınızı sunucularımıza eklemelisiniz ve sonrasında yayın işlemini yapmalısınız.