BUTİK MAĞAZALARA ÖZEL TASARIM YENİ UYGULAMAMIZ YAYINLANDI!

Dijital Reklam

App Center mobil uygulamaların doğru kişiler ve hızlı indirilmesi için dijital reklam hizmeti vermektedir. Mobil uygulamanızı ister ülke geneli ister il geneli isterseniz de özel lokasyon ile mahalle veya semt bazlı yayınlayarak reklam paranızın boşa harcanmamasını sağlanır. Mobil uygulamanızı herkes tarafından indirilmesi değil sadece sizin belirttiğiniz kişilerin indirmesini dijital reklamlar ile sağlayabilirsiniz. Ayrıca App Center mobil uygulamanızı tanıtmak için harika video tanıtımlar hazırlar ve videoyu size iletir.

Google Arama Ağı Reklamları

Arama ağı reklamları, Google Arama’da arama sonuçlarının üzerinde veya altında gösterilir. Google Play, Google Alışveriş ve Google Haritalar’da üzerinde veya altında gösterilebilirler.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Display – Banner Reklamlarınızı yayınlayabileceğiniz reklam türüdür. Reklamlarınızı yayınlayabileceğiniz ağ 2 milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşur.

Youtube Reklamları

YouTube’da ve video iş ortağı sitelerinde video reklam biçimi ile etkileyici reklam kampanyaları oluşturabiliriz. Youtube’da yer alan reklam biçimleri şunlar: Yayın içi TrueView reklamlar, TrueView video discovery reklamları ve bumper reklamlar.

Mobil Uygulama İndirme Reklamı

Uygulama kampanyasıyla iOS veya Android uygulamanızı Google Arama, YouTube, Google Play ve diğer platformlarda tanıtabilirsiniz. Google teknolojisi sayesinde, Uygulama reklamlarınızı optimize ederek sizinkine benzer uygulamalarla en çok ilgilenen kitleye ulaşmanızı sağlar.

Facebook Reklamı

Uzman ekibimiz işletmenizi bir üst seviyeye taşımak için sürekli olarak çalışır. Facebook’da sponsorlu reklam verme süreçlerini yönetirken, bu adımların her biri işletmenizin dijital başarısını artırmak için önemlidir.

Instagram Reklamı

Uzman ekibimiz işletmenizi bir üst seviyeye taşımak için sürekli olarak çalışır. Instagram’da sponsorlu reklam verme süreçlerini yönetirken, bu adımların her biri işletmenizin dijital başarısını artırmak için önemlidir.

Twitter Reklamı

Uzman ekibimiz işletmenizi bir üst seviyeye taşımak için sürekli olarak çalışır. Twitter’da sponsorlu reklam verme süreçlerini yönetirken, bu adımların her biri işletmenizin dijital başarısını artırmak için önemlidir.